DOSTAWA

Oferujemy dostawę za pośrednictwem:

Paczkomat InPost: 12 PLN

Kurier InPost: 13 PLN

Kurier DPD: 19 PLN

Orlen Paczka: 8  PLN

Dostawa kurierem InPost na terenie Polski jest darmowa przy zamówieniach za kwotę co najmniej 300 zł.

Zamówienia złożone do godziny 12.00 staramy się przygotować i wysłać jeszcze tego samego dnia, abyś cieszył się naszymi produktami jak najszybciej. Czas dostawy zamówienia uzależniony jest od wybranej firmy kurierskiej, ale z doświadczenia wiemy, że nie powinien przekroczyć 3 dni roboczych.

PŁATNOŚCI 

Akceptujemy poniższe sposoby płatności:

Przelewy24

BLIK

Karty kredytowe MasterCard i VISA za pośrednictwem Przelewy 24 

Przelewy24 - operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

ZWROTY

Zgodnie z polityką naszego sklepu możesz zwrócić zakupione produkt w ciągu 14 dni od zakupu. Podanie powodu dlaczego zwracasz produkty jest dla Nas istotne, dzięki temu uzyskujemy konstruktywny feedback, Daje nam to szansę na ciągły rozwój i dostosowanie się do Twoich potrzeb. Dziękujemy :)!

W przypadku kadzideł świec oraz smudge stick, nie ma możliwości zwrotu produktu, który nosi ślady użytkowania. 

Formularz zwrotu, który należy wypełnić znajdziesz klikając w podany link formularz

Pamiętaj, wypełniony formularz prześlij do nas drogą mailową na adres: biuro@holisticsoul.pl, zawierając w tytule wiadomości numer Twojego zamówienia z dopiskiem zwrot. Następnie wyślij przesyłkę ze zwracanymi produktami na adres : Holistic Soul Sp. z o.o., ul. Piaskowa 4G/36, 11-700 Mrągowo, jednocześnie dołączając do niej wypełniony formularz zwrotu.

Koszty zakupu zwrócimy tak szybko jak to będzie możliwe, a maksymalny czas oczekiwania na środki nie powinien przekroczyć 7 dni od otrzymania informacji o zwrocie produktów. 

Po więcej informacji zajrzyj do naszego Regulaminu. 

BEZPIECZEŃSTWO

Sklep zabezpieczony jest  połączeniem SSL.