O nas

Otaczający nas świat jest niezwykły, a prawdziwą sztuką jest nauczenie się czerpać z niego tego, co najlepsze dla nas i dla naszego ciała. W ciągłym pędzie coraz trudniej być tu i teraz, znaleźć harmonię i spokój oraz nauczyć się ignorować rozpraszacze, które zaprzątają umysł. Nie jest łatwo być dla siebie opiekunem, który przytuli nasze wewnętrzne dziecko, kiedy będzie to konieczne.

Z miłości do ciała i ducha

W Holistic Soul wierzymy, że najpiękniejszy i najzdrowszy stan naszego ducha to stan równowagi. Można go osiągnąć dzięki codziennej praktyce uważności, na którą składają się holistyczne rytuały nadające naszemu życiu blasku. Niewiarygodna moc self-care fascynuje nas od dawna, a Holistic Soul to ukłon w stronę osób, które tak jak my, wiedzą, jak ogromną rolę pełnią w życiu codzienne rytuały.

Wiemy, że Ziemia jest tylko jedna i zawdzięczamy jej ogrom energii, którą czerpiemy dzięki bliskości z matką naturą. Zadbaliśmy o to, aby nasze produkty były wolne od toksycznych materiałów, a proces pakowania i wysyłki przeprowadzany był w duchu zero waste. Staramy się wybierać takie rozwiązania, które jak najmniej ingerują w środowisko.

W trosce o Matkę Naturę

Nasza społeczność

Grupa daje siłę, sprawia, że czujemy się mocniejsi i bardziej zmotywowani do działania. Społeczność Holistic Soul to ludzie, którzy pragną żyć w zgodzie ze swoim ciałem, troszcząc się o nie i dostarczając mu każdego dnia tego, co najlepsze. Mamy misję, aby połączyć osoby dążące do równowagi ciała i ducha, które zaangażowane są w tematykę holistycznego dbania o swoje ciało – między innymi jogę, medytację, zdrowe odżywianie i organizację czasu.

Wsparcie rytuałów

Drobne rytuały mają wielką moc, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby przesłać Ci tylko pokłady dobrej energii. Produkty, które do Ciebie dostarczamy, tworzone są ze szczerą i pozytywną intencją. Wszystkie zamówienia pakowane są w towarzystwie mantr i okadzane są ziołami. W ten sposób chcemy przekazać pozytywne wibracje, które mają napełnić Cię blaskiem i szczęściem.