Kadzidła BLACK COPAL

64,00 zł
Ilość

Black Copal Incense Sticks to kadzidła premium, których głównym składnikiem jest żywica z Czarnego Copalu Peruwiańskiego. Pochodzi ona z niektórych rejonów Ameryki Południowej, np. z Peru oraz z Meksyku. Czarny copal bywa również nazywany Copalem Majów, a to dlatego, że jego tradycja sięga aż czasów cywilizacji Majów i Azteków, którzy wykorzystywali copal do swoich obrzędów i rytuałów. Palenie go ma za zadanie oczyścić przestrzeń, w której się znajdujemy, z negatywnych wpływów oraz odpędzić złe duchy. Żywica czarnego copalu przywróci nam jasność umysłu, balans i harmonię. Często pali się go również, wykorzystując moc intencji w celu zaproszenia do naszego domu kreatywności, dobrobytu i miłości.

Czarny copal podczas spalania emituje łagodny zapach, który sprawi, że przestrzeń wokół Ciebie stanie się idealnym miejscem do praktyk uważności – jego oczyszczające i uziemiające właściwości ułatwią Ci wejście w stan medytacji i pozwolą skupić się na tym, co tu i teraz. Ponadto czarny copal wykazuje cechy redukujące stres i poprawiające koncentrację, zatem doskonale sprawdzi się również jako wsparcie podczas ciężkiego dnia w pracy czy szkole.

Kadzidełka dostępne w naszym sklepie pochodzą z Peru, gdzie zwijane są ręcznie z żywicy czarnego kopalu, węglem drzewnym, gumą roślinną i bambusowym patyczkiem.

oczyszczenie aury
pobudzenie koncentracji
redukuje stres
stanowi wsparcie podczas praktyki jogi i praktyki medytacji

Czas palenia do 2 h 40 min
Ilość kadzideł w opakowaniu 7 sztuk

Zobacz także

PALO SANTO

PALO SANTO

Palo Santo wspomaga przepływ energii, oczyszcza umysł oraz wspiera w bliskości ze swoim wnętrzem, dając spokój i ukojenie.

39,00 zł