WHITE SAGE MINI TORCH

32,00 zł
Ilość

Biała szałwia, nazywana również Salvia Apiana wykorzystywana była już przez naszych przodków w celach leczniczych i w rytuałach oczyszczających. Palenie jej może przynieść zbawienne korzyści zarówno na co dzień, jak i podczas medytacji czy jogi. Regularne smużenie ziół da Ci ukojenie na poziomie fizycznym i duchowym, pozwoli Ci pozbyć się negatywnej energii i przywrócić spokój oraz balans. Biała szałwia stosowana jest również w rytuałach oczyszczania kryształów. 

Rytuał oczyszczania szczególnie warto przeprowadzić, gdy zmieniamy miejsce zamieszkania. Dzięki temu pozbędziemy się negatywnych wibracji, starej energii oraz odzyskamy przyjazną, zdrową atmosferę, która wniesie do naszego życia spokój i równowagę. Okadzanie białą szałwią ma przede wszystkim na celu wprowadzenie pozytywnej energii do Twojego otoczenia i ciała oraz oczyszczenie aury. Ceremoniał ten rozpoczynamy od zamknięcia drzwi i okien, a następnie od rozpalenia kadzidła białej szałwii od świecy lub innego źródła ognia. Szałwia nie powinna palić się płomieniem, a jedynie żarzyć, uwalniając przy tym duże ilości oczyszczającego dymu. Jeśli kadzidło szybko gaśnie, może być to oznaka, że w pomieszczeniu znajduje się dużo negatywnej energii, której należy się pozbyć. Należy pamiętać, aby okadzanie zacząć najpierw od siebie, wyrażając przy tym określony cel. Rozpoczynamy od stóp i kierujemy się aż do głowy, nie zapominając również o bokach ciała. Następnie przechodzimy do okadzania pomieszczenia, stosując ruch przeciwny do ruchu wskazówek zegara, zaczynając od drzwi wejściowych. Po rytuale smużenia białej szałwii należy dobrze przewietrzyć pomieszczenia.

White sage mini torch – biała szałwia pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, pozyskiwana jest w sposób etyczny.

działa uspokajająco
oczyszcza ciało i umysł
stymulacja mózgu
uwalnia od negatywnej energii
wsparcie dla praktyk medytacji i jogi
łagodzi stres i niepokój

Długość około 12 cm

Zobacz także

WHITE SAGE BIG

WHITE SAGE BIG

Smużenie białej szałwii da Ci ukojenie na poziomie fizycznym i duchowym, pozwoli Ci pozbyć się negatywnej energii i przywrócić balans.

44,00 zł
WHITE SAGE & LAVENDER

WHITE SAGE & LAVENDER

W smudge sticks WHITE SAGE & LAVANDER zamknięta jest cudowna moc oczyszczającej, białej szałwii oraz uspokajającej lawendy. 

39,00 zł
  • Obecnie brak na stanie