• Obecnie brak na stanie
WHITE SAGE & LAVENDER
  • WHITE SAGE & LAVENDER
  • WHITE SAGE & LAVENDER
  • WHITE SAGE & LAVENDER
Poprzedni Następny

WHITE SAGE & LAVENDER

39,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Wprowadź do swojego otoczenia ład i harmonię, dzięki okadzaniu białą szałwią. Jest to metoda, która pozwoli pozbyć się ze swojego otoczenia oraz ciała negatywnej energii, zaburzającej Twój wewnętrzny spokój. Wzbogać codzienne self care o rytuały okadzenia i przekonaj się, jak wszechstronne i dobroczynne działanie mogą mieć one na Twoje życie. W pęczku WHITE SAGE & LAVANDER zamknięta jest cudowna moc oczyszczającej, białej szałwii oraz uspokajającej lawendy. Duet ten może towarzyszyć Ci podczas codziennych praktyk uważności. Biała szałwia już od dawna znana jest ze swoich właściwości oczyszczających i przywracających balans. Dodatek lawendy ma za zadanie dodatkowo zmniejszać stres i redukować napięcie.

Oczyszczenie aury poprzez palenie szałwi wpływa zbawiennie na naszego ducha i ciało. Pomaga przywrócić równowagę, uspokaja, stanowi też ochronę przed wampirami energetycznymi i negatywnymi emocjami. Z kolei zapach lawendy uznawany jest za ten, który przyciągnie do nas miłość przychylnych nam ludzi. Jej delikatna woń ułatwia zasypianie i sprawia, że sen jest bardziej odżywczy i odprężający.

Jak przeprowadzić rytuał oczyszczania szałwią?

Smużenie ziół wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeśli chcemy oczyścić pomieszczenie, w którym się znajdujemy, należy zadbać o to, aby okna i drzwi były zamknięte. Odpalamy kadzidło od ulubionej świecy i zaczynając od drzwi, w ruchu przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, obchodzimy pomieszczenie. Szałwia nie powinna się palić, a jedynie tlić. Podczas okadzania osoby, przedmiotu czy też pomieszczenia, należy pamiętać, jak ważna jest moc intencji, która powinna towarzyszyć nam podczas całego rytuału okadzenia. Po rytuale smużenia białej szałwii należy dobrze przewietrzyć pomieszczenia.

White sage & lavender– biała szałwia i lawenda pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, pozyskiwane są w sposób etyczny.

działa oczyszczająco
działa uspokajająco
redukuje stres
ułatwia zasypianie
wpływa kojąco na ciało i emocje
wsparcie w leczeniu nadciśnienia
wzmaga koncentrację

Długość około 10 cm

Zobacz także

WHITE SAGE BIG

WHITE SAGE BIG

Smużenie białej szałwii da Ci ukojenie na poziomie fizycznym i duchowym, pozwoli Ci pozbyć się negatywnej energii i przywrócić balans.

44,00 zł