CEDAR

39,00 zł
Ilość

Kadzidło cedrowe pomoże Ci pozbyć się negatywnych emocji oraz przywrócić wewnętrzny spokój. Cedr uznawany za zioło ochronne, które jest w stanie oczyścić miejsca, ludzi i przedmioty ze złych mocy. 

Smużenie kadzidła cedrowego przyciągnie do Ciebie pozytywną energię, radość, zapewni stabilizację oraz poczucie bycia tu i teraz. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w praktykach uważności, jak praktyka jogi czy praktyka medytacji. Regularne smużenie cedru wniesie do Twojego życia ład i harmonię. Używa się go również w rytuałach z intencją zdobycia miłości pieniędzy.

Oczyszczanie rozpocznij od rozpalenia kadzidła, a następnie obejdź dom lub pomieszczenie, trzymając w ręce tląca się pałeczkę. Oczyszczenie osoby przeprowadź, obrysowując jej postać, zaczynając od stóp, kierując się aż do samej głowy. Powtórz na głos lub w myślach swoją intencję i dopiero wtedy rozpocznij cały rytuał.

Cedar - cedr pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, pozyskiwany jest w sposób etyczny.

działa kojąco na kaszel i łagodzi przeziębienia
działanie pobudzające i oczyszczające
oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii
oczyszczenie aury
oczyszczenie energii
redukuje stres
wzmaga koncentrację

Długość około 10 cm

Zobacz także

WHITE SAGE BIG

WHITE SAGE BIG

Smużenie białej szałwii da Ci ukojenie na poziomie fizycznym i duchowym, pozwoli Ci pozbyć się negatywnej energii i przywrócić balans.

44,00 zł