Kadzidła MYRRH & PALO SANTO

59,00 zł
Ilość

Mirra i palo santo to połączenie dwóch niezwykle aromatycznych składników o wszechstronnych właściwościach. Zostały one zamknięte w Kadzidłach Premium MYRRH & PALO SANTO, aby wypełnić Twoją przestrzeń cudownym, ożywczym zapachem. Palo santo dzięki swoim oczyszczających właściwościom, wykorzystywane jest podczas rytuałów z intencją o przywrócenie spokoju i harmonii.

Z kolei mirra to nic innego, jak żywica pozyskiwana z drzew i krzewów należących do rodzaju balsamowca. Posiada ona właściwości uspakajające, wpływa pozytywnie na obniżenie poziomu stresu oraz ułatwia zasypianie. Przypisuje się jej wiele cech mistycznych, za sprawą których, często używana jest w rytuałach magicznych. Jej charakterystyczny zapach uspokaja i świetnie sprawdza się podczas medytacji. Zapach mirry pomaga aktywować w naszym mózgu obszar odpowiedzialny za wspomnienia, dzięki czemu łatwiej jest nam powrócić myślami do zdarzeń sprzed lat. Mirra, podobnie, jak palo santo, wykorzystywana jest w rytuałach oczyszczania. 

Kadzidełka dostępne w naszym sklepie pochodzą z Peru, gdzie zwijane są ręcznie z żywicy palo santo, mirry, węglem drzewnym, gumą roślinną i bambusowym patyczkiem.

działanie relaksujące i odprężające
oczyszczenie aury
poprawa i stabilizacja nastroju
przyjemny zapach, który wypełni całe pomieszczenia
łagodzenie bólu głowy

Czas palenia do 2 h 40 min
Ilość kadzideł w opakowaniu 7 sztuk

Zobacz także

PALO SANTO

PALO SANTO

Palo Santo wspomaga przepływ energii, oczyszcza umysł oraz wspiera w bliskości ze swoim wnętrzem, dając spokój i ukojenie.

39,00 zł